Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić predao je meč drugog kola Masters 1000 turnira u Madridu u kojem je u petak trebao igrati protiv Brazilca Joãa Fonsece (ATP-31.).

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić predao je meč drugog kola Masters 1000 turnira u Madridu u kojem je u petak trebao igrati protiv Brazilca Joãa Fonsece (ATP-31.).
Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić predao je meč drugog kola Masters 1000 turnira u Madridu u kojem je u petak trebao igrati protiv Brazilca Joãa Fonsece (ATP-31.)
"Pozdrav svima. Nažalost, jučer sam se otrovao hranom. Nakon što sam se cijelu noć pokušavao oporaviti, moje tijelo je ipak ostalo iscrpljeno i nije na odgovarajućoj razini za borbu. Ispričavam se svim navijačima koji su čekali moj meč. Bio sam jako uzbuđen što sam se vratio u Madrid. Hvala svima na podršci. Sretno i Joãu Fonseci, nadam se da ćemo imati priliku ponovno zaigrati u budućnosti", objavio je Čilić na Instagramu.
novosti

Lara Cvjetko zlatna u Qingdaou
prije 3 sataTreće zlato na EP -u u orijentacijskom trčanju
prije 3 sata
Hrvatski rukometaši na pijesku u polufinalu SP-a
prije 3 sata
Ragbijaši izgubili u četvrtfinalu
prije 3 sata
SP: Belgijanci osvojili skupinu
prije 8 sati
Engleska, Portugal, Gana, Paragvaj i Egipat u nokaut fazi
prije 8 sati
Partneri