Vaterpolisti splitskog Jadrana i dubrovačkog Juga opravdali su uloge velikih favorita u susretima 1. kola novog Prvenstva Hrvatske.

Vaterpolisti splitskog Jadrana i dubrovačkog Juga opravdali su uloge velikih favorita u susretima 1. kola novog Prvenstva Hrvatske.
Vaterpolisti splitskog Jadrana i dubrovačkog Juga opravdali su uloge velikih favorita u susretima 1. kola novog Prvenstva Hrvatske, Jadran je svladao KPK 22-9, dok je Jug nadigrao Medveščak s 24-8, dok je u trećem dvoboju igranom u subotu splitski Mornar kao gost u Šibeniku nadigrao Solaris 12-10.
Prvaka Jadrana do prve je pobjede vodio Dušan Matković s četiri gola, dok je isti učinak kod Korčulana imao Luka Bošković.
U Dubrovniku je Vlaho Pavlić zabio šest golova za domaće, dok su Vito Cicero i David Varga bili dvostruki strijelci za Medveščak.
Najzaslužniji za pobjedu Mornara u Šibeniku bio je Luka Omrčen s tri gola, dok je isti učinak kod domaćih imao David Mijić.
Još u petak je Mladost u Zagrebu svladala Zadar 1952 s 20-7, dok je Primorje EB u Rijeci bilo bolje od OVK Split s 28-5.
(Hina)
novosti

LP: Kovač stradao na Etihadu
prije jednog sataUvjerljivi poraz odbojkašica Dinama
prije jednog sata
Čilić u četvrtfinalu u Helsinkiju
prije jednog sata
Šarić u trećem kolu Svjetskog kupa
prije jednog sata
Rumunjski FCSB izbacio juniore Lokomotive
prije jednog sata
Udarnik iz Kuriloveca izbacio Istru 1961
prije jednog sata
Partneri