Vaterpolisti splitskog Jadrana u susretu su predzadnjeg, 5. kola skupine B Lige prvaka izgubili kod Novog Beograda s 15-10 te tako ostali bez izgleda za prolazak među osam najboljih sastava u Europi.

Vaterpolisti splitskog Jadrana u susretu su predzadnjeg, 5. kola skupine B Lige prvaka izgubili kod Novog Beograda s 15-10 te tako ostali bez izgleda za prolazak među osam najboljih sastava u Europi.
Vaterpolisti splitskog Jadrana u susretu su predzadnjeg, 5. kola skupine B Lige prvaka izgubili kod Novog Beograda s 15-10 (2-4, 3-3, 4-2, 6-1) te tako ostali bez izgleda za prolazak među osam najboljih sastava u Europi.
Marcus Berehulak postigao je četiri gola za Jadran, po dva su dodali Jerko Marinić Kragić i Zvonimir Butić, dok su domaće predvodili Miloš Ćuk i Miroslav Perković sa po četiri gola.
Jadran je dobro otvorio utakmicu, nakon prve četvrtine vodio 42, tijekom druge u par navrata imao i tri gola prednosti, ali problemi poglavito u napadu pojavili su se u drugom dijelu treće četvrtine. Nakon gola Marinića Kragića za vodstvo 9-7 u zadnjih 11 minuta Jadran je zabio samo jedan gol, a primio čak osam što je rezultiralo visokim porazom.
Jadran je ostao zadnji na ljestvici s tri boda, dok Novi Beograd ima šest kao i Jadran iz Herceg Novog, dok je na vrhu Pro Recco sa 12 bodova.
Jadran će u zadnjem kolu 10. veljače ugostiti Pro Recco.
(Hina)
Partneri