Prva HMNL: Pula u finalu

14/05/22

SAŽETAK

Prvi finalist ovosezonskog doigravanja u Prvoj HMNL je Futsal Pula.

Prvi finalist ovosezonskog doigravanja u Prvoj HMNL je Futsal Pula. Suparnika pulski sastav još čeka jer će aktualni prvak Olmissum i Novo Vrijeme igrati treću, odlučujuću utakmicu.

Nakon domaće pobjede Futsal Pula je slavila i u gostima protiv Squarea. Pobijedila je u Dubrovniku s 4:3. Imala je Futsal Pula vodstvo od 4:1 nakon golova Deana Moravca, Luketina, Mataje i Baisela.

No, Square je uspio završnicu utakmice učiniti dramatičnom. Prvo je Hrkać smanjio na 4:2, dok je 33 sekunde prije kraja Duvančić zabio svoj drugi gol na susretu za 3:4. Ali, vremena ni prilike za odlazak u produžetak Square više nije imao.

Novo Vrijeme je u prvom susretu slavilo u Omišu protiv prvaka Olmissuma, no Omišani su uzvratili te su u Makarskoj pobijedili 3:1. Nakon prvog poluvremena je rezultat bio 1:1. Gol za Novo Vrijeme je dao Jelavić, a za goste Dickson.

Utakmica je odlučena u posljednjih deset minuta, a strijelci su za Olmissum bili Perišić i Sekulić.