Samobor je u petak u utakmici 31. kola Prvenstva Hrvatske za košarkaše na svom terenu s 92-81 (19-18,  19-22, 28-18, 26-23) pobijedio Kvarner.


Samobor je dobio prvu četvrtinu s košem razlike, no u drugoj je Kvarner bio bolji i na odmor je otišao s dva koša prednosti. Ključnom se pokazala treća četvrtina u kojoj su košarkaši Samobora nadigrali Kvarner s 28-18.


Najbolji strijelac Samobora bio je Bruno Levanić Kutni s 19 koševa, dok je kod Kvarnera najbolji bio Josip Bernjak sa 17 koševa.  


Samobor je peti na ljestvici i ima 16 pobjeda i 14 poraza, dok je Kvarner na osmom mjestu s omjerom 11-20. Kvarner je ovim porazom sve bliže pretposljednjem mjestu koje vodi u dodatno razigravanje za ostanak u Premijer ligi.


(Hina)