Austrijanac Stefan Brennsteiner, vodeći nakon prve vožnje, pobjednik je veleslaloma za Svjetski kup u američkom Copper Mountainu, dok je najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić s 13. mjesta iz prve vožnje uspio izboriti 3. mjesto i postolje.

Austrijanac Stefan Brennsteiner, vodeći nakon prve vožnje, pobjednik je veleslaloma za Svjetski kup u američkom Copper Mountainu, dok je najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić s 13. mjesta iz prve vožnje uspio izboriti 3. mjesto i postolje.
Austrijanac Stefan Brennsteiner, vodeći nakon prve vožnje, pobjednik je veleslaloma za Svjetski kup u američkom Copper Mountainu, dok je najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić s 13. mjesta iz prve vožnje uspio izboriti 3. mjesto i postolje. Drugo mjesto s pet stotinki boljim vremenom od našeg skijaša izborio je Norvežanin Henrik Kristoffersen. Iskusni, 34-godišnji Brennsteiner tako je ostvario svoju prvu pobjedu u karijeri a slavio je s 95 stotinki ispred Kristoffersena.
Najveći favorit za pobjedu prije početka utrke, Švicarac Marco Odermatt, zbog otklizavanja sredinom staze u 1. vožnji morao je odustati iako je do tog trenutka imao najbolje prolazno vrijeme
Zubčiću je to prvo postolje nakon gotovo dvije godine, trećeg mjesta u Adelbodenu u siječnju prošle godine.
Nakon dva veleslaloma Brennsteiner vodi u ukupnom poretku u ovoj disciplini sa 150 bodova, 20 manje ima drugoplasirani Marco Schwarz, a 34 manje treći Kristoffersen. Zubčić je šesti sa 76 bodova.
U ukupnom poretku Svjetskog kupa na vrhu je ostao Švicarac Marco Odermatt s 200 bodova, drugi Schwarz ima 166, a treći Kristoffersen 158. Zubčić je 11. s 89 bodova.
novosti

Belgija uvjerljiva protiv domaćina SAD-a
prije jednog sataŠpanjolska s 1-0 prošla Portugal
prije jednog sata
Hrvatski košarkaši uvjerljivi protiv Izraela
prije jednog sata
Wimbledon: Uspješni Mektić i Krajicek
prije 11 sati
Tour: Pogačaru etapa i žuta majica
prije 12 sati
Pavić u polufinalu mješovitih parova
prije 12 sati
Partneri